آیین نامه خرید از سایت

آیین نامه خرید از لندیمارت

– با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالا و نوسانات قیمت ، لازم است مشتری قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری و پرداخت قیمت را انجام دهد .

– سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق خود و محل دریافت کننده مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. لازم به تاکید است که تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد.

– در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و … و وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیار لندیمارت نباشد و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده لندیمارت نخواهد بود.

– در صورت بروز اختلالات شبکه و کاهش سرعت اینترنت، ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که موجودی کافی نداشته باشد.در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است.بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و یا در صورت موافقت خریدار، کالا در موعد برنامه ریزی شده ای با قیمت روز تامین خواهد گردید . در صورت عدم امکان تامین کالای جدید، لندیمارت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص تامین کالای فوق را ندارد.

-عودت وجه به خریدار تنها با براساس شرایط و ضوابط بازگشت کالا و تنها به حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر است.

– کالاهایی که به صورت باندل(کالاهایی که به همراه کالاهای دیگر بایستی سفارش گذاری شوند)،و یا احجام بیشتر از یک واحد در سایت قرار داده می شوند، قابل فروش به صورت غیرباندل یا تکی نمی باشند. در صورت خرید مشتری به صورت تکی، وجه پرداخت شده به حساب ایشان واریز خواهد شد.

– در صورت مشاهده هر گونه مغایرت فیزیکی و مشخصات فنی، مشتری بایستی ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸ به پشتیبانی آنلاین لندیمارت اطلاع دهد .در صورتی که این مغایرت از روی جعبه (رنگ، مشخصات فنی) قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و پلمپ باشد(در صورت استفاده از پشنهاد ویژه تست قبل از ارسال کالا، به هیچ عنوان نباید از کالا استفاده شود).

– لندیمارت اصلی بودن کالاهای ارائه شده را ضمانت نمی‌نماید. در صورتی که کالا اصل نباشد با کلمه «طرح» یا «غیر اصلی» در نام کالا مشخص می‌شود، مسئولیت آن برعهده فروشنده است .