همکاری در فروش

همکاری در فروش لندیمارت

  • چگونه می توانید با ما در فروش همکاری کنید ؟؟

لندیمارت ، زمینه همکاری با افراد توانمند که در امور بازاریابی فعالیت دارند تدارک دیده است . پس از ثبت نام در بخش همکاری در فروش کافی است مشتریان خود را به روش های گوناگون همانند سایت ، سایت های تلگرامی ، اینستاگرام و … به لندیمارت فرستاده و آنهارا به خرید ترغیب کنید و یا ایشان را از پروموشن های ارائه شده و کیفیت و قیمت مناسب آگاه سازید .

با فراخوانی مشتریان از طریق شما و خرید موفق آنها در لندیمارت ، رکورد فروش موفق در اکانت شما ثبت می گردد و پورسانت فروش شما در پروفایل ثبت خواهد گردید .

** همین حالا اقدام کنید ==== لینک به ثبت نام

روند کار بسیار آسان است ، در این متد قادر خواهید بود بدون هیچگونه سرمایه گذاری در تامین کالا از ، امکانات لندیمارت بهره مند گردید و به سبد محصولات ثبت شده در لندیمارت دسترسی داشته باشید.

ذکر این نکته بسیار مهم است که بدانید لندیمارت در انتخاب تامبن کنندگان و سازندگان محصولات ساخت ایران دقت فراوانی دارد  و به رعایت اصول کیفی پایبند است .

درآمد حاصله بر اساس مقادیر و سطوح فروش متفاوت است که پس از بررسی و احراز هویت و اهمیت سنجی همکاران فروش در هر منطقه ، این مقادیر به اطلاع رسانده خواهد شد .

  • روند انجام کار

۱- ثبت نام همکار فروش ۲- ورود به پنل کاربری ۳- تکمیل اطلاعات پروفایل ۴- ارزیابی کارشناسان ۵-شروع فعالیت

چه کسانی می توانند در فروش از طریق لندیمارت همکاری نمایند ؟

شاید این سوال برای شما مطرح شده باشد که آیا شما هم قادر به کسب درآمد از این سرویس هستید یا خیر ؟

سرویس همکاری در فروش برای شرکتهای بازرگانی ، بازاریابان ، فریلنسرها و حتی افراد شاغل که به دنبال کسب درآمد در اوقات فراغت هستند ، دانشجویان و … گزینه ای درآمدزا و جذاب است .

لندیمارت در این مسیر ابزار کمک آموزشی را به صورت آنلاین در اختیارتان قرار خواهد داد .

**  برای مشاوره در سیستم همکاری در فروش و بازاریابی دیجیتالی لندیمارت همین الان تماس بگیرید .

مشاوره:

  • همکاری در فروش چطور کار می کند

           درهر جا که باشید ،کافی است از طریق اینترنت به لندیمارت متصل شوید و با معرفی محصولات به مشتریان و اطرافیان به درآمد میلیونی برسید . انتخاب با شماست.

        تصویر  ثبت نام کن

۱- ساخت اکانت

نگران نباشید ، ساخت اکانت کاربری بسیار آسان و رایگان است .هیچ ریسکی در ثبت نام وجود ندارد و درآمد در کوتاهترین زمان و پس از اولین خرید افرادی که معرفی کرده اید به حساب شما منتقل خواهد شد

۲- تبلیغات و فراخوانی خریدار

قالب های طراحی شده ، بنر ، لگو ، از ما دریافت خواهید کرد و آنها را به لینک های فعال خود در تلگرام و سایت ، اینستاگرام ، واتساپ و… بارگذاری کنید تا خریداران از محصولات آگاه شوند .

۳- کسب در آمد

ماهانه مجموع پورسانت شما حداکثر ظرف ۱۰ روز توسط امور مالی بر اساس مقدار حجمی محاسبه و  واریز خواهد گردد. ویژگی جذاب در این است که همکار از امکان بررسی کردن حساب کاربری و درآمد خود به صورت لحظه ای برخوردار است.

ویژگی ها :   
مادامی که لینک اتصال شما به لندیمارت برقرار است ، هر ورود و خرید موفق از طریق آن ، شما را به درآمد می رساند و محدودیتی ندارد
سرویس همکاری با لندیمارت از هر نقطه ای که باشید و هر زمان که تصمیم بگیرید برایتان درامد زاست و نیاز به استخدام و حضور در محل کارندارید
معرفی بیشتر ، حاصل و درآمد بالاتر

نکته در این است که بهترین همکاران ، افرادی که فروش بالاتری در سال را به خود اختصاص داده اند از جایزه ویژه لندیمارت برخوردار خواهند شد .
شروع کنید  

قوانین و شرایط همکاری در فروش لندیمارت

۱- شخص ثبت نام کننده باید حقیقی بوده و با نام ، ایمیل و اطلاعات تماس مختص به خود ثبت نام کند و پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید .

۲- استفاده از لینک و تبلیغات لندیمارت در شبکه ها و سایت های غیر اخلاقی ممنوع است و در صورت مشاهده این موضوع حساب کاربری مسدود خواهد گردید و مسئولیت آن بر عهده بازاریاب است .

۳- شماره کارت و شبای بانکی اعلام شده از طرف همکار فروش باید به نام خودش باشد و در غیر اینصورت واریزی انجام نخواهد شد تا موقعی که شماره کارت با نام همکار اعلام و ثبت شود .

۴- همکاران فروش در هر ماه باید فروش فعالانه داشته باشند و حساب کاربری افراد غیر فعال مسدود خواهد گردید .

۵- میزان پورسانت هر ارجاع در خرید ۳۰% از مبلغ از سود خالص خواهد بود که متناسب با هر محصول تعیین خواهد شد .

۶- حداقل میزان مبلغ برای درخواست تسویه مالی ۳۰۰۰۰ تومان می باشد .

۷- حداقل زمان گذشته از ارجاع و خرید جهت درخواست تسویه مالی و واریز حقوق ۷ روز می باشد .

۸- در صورتیکه که میزان فروش همکار از ۵،۰۰۰،۰۰۰ میلیون تومان در ماه بیشتر شود ، کیف پول وی به میزان ۱۰۰ هزار تومن در ماه ثبت می شود و شارژ برای سطح فروش با ضریب ۵میلیون تومان کیف پول نیز به صورت پلکانی شارژ خواهد شد .

*** میزان پورسانت با توجه به امکانات افزونه اعلام شود .

۹- قوانین سیستم همکاری در فروش نسبت به شرایط تغییر پذیر است و لندیمارت حق ویرایش آن را برای خود محفوظ می دارد ، بنابر این لازم است که همکاران شرایط را پیوسته مطالعه نمایند تا از آپدیت ها با خبر شوند .

  • ۱۰-محصولاتی که برگشت داده می شوند و یا لغو شوند همچنین سفارشات غیر موفق که آدرس و مشخصات نادرست برای آنها ثبت شده است به حساب همکاران منظور نخواهد گردید .
  • ۱۱-هزینه های کسورات قانونی ارسال و باربری شهری و برون شهری به عهده همکار نخواهد بود .
  • ۱۲- ارسال تبلیغات پایه ، پانچ و آموزش به مشتریان و رفع موارد و مشکلات آنها بر عهده لندیمارت خواهد بود .