فروش عمده در لندیمارت

فروش عمده

سرویس عمده فروشی لندیمارت برای توسعه بازار تامین کنندگان مختلف راه اندازی شده است . کسب و کارهایی همانند فروشگاه ها ، شرکت ها ، اداره ها و سازمانها ، فروشندگان آنلاین در شبکه های اجتماعی و نظایر آن که نیاز به تعداد کالای بیشتری دارند ، می توانند پس از طی مراحل زیر کالای خود را با قیمت کمتری از تامین کنندگان دیگر لندیمارت تهیه کنند.این سرویس و هماهنگی برگزیده امکان همکاری تولید کنندگان و عوامل فروش را به صورت کارا و مستقیم تر برقرار می نماید.

 

روند عملیات عمده فروشی

شرایط  :

  1. تعداد کالا در فروش عمده ، حداقل میزانی است که تامین کننده به آن اشاره نموده است . در غیر اینصورت بسته به قیمت کالا ، طبق قوانین لندیمارت ، تعداد کالای عمده بر اساس قیمت آن حداقل از ۱۰ تا ۱۵ واحد تعیین می گردد .

  2. پرداخت هزینه ارسال کالا و بربری (شهری و بین شهری ) بر عهده خریدار است و در مورد نحوه ارسال با ایشان هماهنگی خواهد گردید .

  3. قیمت های درج شده در وب سایت لندیمارت برای مشتریان عمده نیست

  4. خریدار بر اساس نوع کالای خریداری شده و حساسیت آن در حمل و نقل می تواند ، درخواست صدور بیمه نامه حمل نماید . لندیمارت هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارتهای تاشی از حمل و نقل نمی پذیرد .

  5. به منظور پیشگیری از دریافت کالای مغایر با آنچه در تصویر ملاحظه شده است ، خریدار می تواند درخواست نمونه کالا را به واحد فروش اعلام نماید .

  6. محصولات ساخت ایران ، در صورت خرابی در عملکرد ، اعتبار در تاریخ مصرف ، عدم تطبیق رنگ و سایر موارد مشابه قابل بازگشت به تامین کننده می باشد .

  7. بالا بودن حجم عملیات در خرید عمده مستلزم اقدامات متعددی است . بنابراین از خریداران تقاضا می گردد در انتخاب کالای مورد نظر و تطبیق ویژگی های آن اطمینان حاصل نمایند .

برای ارتباط با کارشناسان در بخش فروش عمده لازم است درخواست کالا را به یکی از روش های زیر ارسال نمایید .

 

Email:b2bsales@landimart.com

Whatsapp:0939 940 4400

 

پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

ارتباط با ما